در آستانه ولادت با سعادت حضرت امام حسن عسگری (ع) شهرداری برزک ارتقاء درجه یافت شهردار برزک از ارتقای درجه شهرداری برزک از 3 به 4 توسط وزارت کشور خبر داد.
 ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر ساعت 0 و 0 دقیقه

به گزارش روابط عمومی شهرداری برزک، شهردار برزک از ارتقاء درجه شهرداری برزک از درجه سه به چهار در آستانه ولادت امام حسن عسگری (ع) خبر داد.

دکتر زارع ضمن ابراز خرسندی از ارتقای درجه شهرداری برزک اظهار کرد: با توجه به شاخص های ممتاز شهر برزک درخواست ارتقاء به درجه پنج را به استانداری اصفهان و مجموعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارائه دادیم که پس از پیگیری های مستمر و چند ماهه نهایتا با ارتقاء درجه شهرداری برزک توسط وزارت کشور به درجه ۴ موافقت شد و ابلاغ رسمی ارتقاء درجه را با امضای وزیر محترم کشور در آستانه ولادت امام حسن عسگری ع دریافت کردیم.

شهردار برزک تصریح کرد: شهرداری‌های کشور بر اساس جمعیت، امکانات، قابلیت های خدماتی و عمرانی و مالی در توسعه شهری و موقعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بین یک تا دوازده درجه بندی می‌شوند و این درجه بندی ملاک عمل شهرداری برای تعیین نمودار سازمانی، پست‌های اداری، تعداد معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها، واحدها، شرایط احراز سمت شهردار، دریافت اعتبارات ملی و ... قرار می‌گیرد.

وی ارتقای درجه شهرداری برزک را موضوعی خیر برای شهر، شهروندان، مجموعه شهرداری و استان دانست و خاطر نشان کرد: با ارتقای نمودار سازمانی جدید شهرداری بر اساس درجه جدید، فرصت ارائه خدمات مطلوب‌تر عمرانی و شهری فراهم می شود و زمینه‌های مساعد برای خدمت رسانی، عمران شهری و سازندگی بیشتر با برخورداری از اعتبارات ملی در شهر برزک فراهم می شود.