همزمان با هفته نیروی انتظامی دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برزک با فرمانده انتظامی بخش برزک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برزک با حضور در فرماندهی انتظامی بخش برزک این روز را به دست اندرکاران نظم و امنیت کشور تبریک گفتند.
 ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۷ مهر ساعت 0 و 0 دقیقه

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برزک با حضور در فرماندهی انتظامی بخش برزک این روز را به دست اندرکاران نظم و امنیت کشور تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری، دکتر ابوالفضل زارع شهردار برزک ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل انتظامی برزک درتامین امنیت شهروندان،به اهمیت موضوع امنیت به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای شهروندان اشاره کرد وآن را لازمه آرامش مردم دانست.

دکتر زارع نتيجه تلاش و همكاري مديريت شهري و نيروي انتظامي را تعامل عملي در مديريت بهتر شهر در حوزه هایي مثل ساخت و ساز هاي غير مجاز و ديگر مسائل شهري دانست و از آماد گي شهرداري براي افزايش امنيت همكاري ها خبر داد.

رئیس شورای شهر برزک نیز ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را از اهداف مشترک شهرداری، شورای اسلامی شهر و نیروی انتظامی دانست

غلامرضا صباغیان گفت: شهرداری ، شورای اسلامی شهر و نیروی انتظامی اهداف مشترک زیادی دارند که یکی از این هدفها ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می باشد.